Ozdoby krawieckie

Oferujemy Państwu metalowe dodatki kaletnicze oraz plastikowe i materiałowe ozdoby konfekcyjne, a w nich: ozdobne broszki, dżety, blaszki odzieżowe, blaszki z logo firmy, ozdobne klamry, naszywki, łączniki i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dodatki kaletnicze: metalowe i plastikowe

W naszym asortymencie posiadamy kolekcję akcesoriów kaletniczych z metalu oraz plastiku, wykonanych z odpornych materiałów, gotowych do wykorzystania w produktach damskich i męskich. Posiadamy: ozdobne łańcuchy, metalowe przywieszki oraz przelotki i tulejki.

Ozdoby krawieckie: broszki, zakończenia sznurka i wiele innych

Posiadamy szeroki wybór ozdób krawieckich, wykonanych z różnych materiałów. Gwarantujemy długotrwałą jakość oraz precyzyjne wykonanie. Staramy się podążać za panującymi trendami, dlatego stawiamy na ozdobne elementy także w tak podstawowych produktach, jak: zamki błyskawiczne, czy sprzączki do ubrań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne, jak i ekstrawaganckie ozdoby krawieckie, gwarantujemy że znajdą Państwo coś dla siebie.

Nasze produkty w głównej mierze wykonane są z:

- tkanin;

- plastiku;

- metalu;

- materiałów skóropodobnych.

W naszym asortymencie posiadamy: ozdobne przypinki o wielu wzorach i kolorach, łatwe w wykorzystaniu naszywki, metalowe i plastikowe łączniki oraz sprzączki do ubrań, unikatowe naszywki do odzieży i akcesoriów, a także blaszki do ubrań i dodatków, również z logiem Państwa firmy. Ponadto oferujemy metalowe zakończenia do sznurka, także w wariancie z blokadą lub dzwoneczkiem.

Dodatki i ozdoby krawieckie | Metalowe dodatki kaletnicze

Ozdoby krawieckie

Jest 204 produktów

Pokazano 1-15 z 204 pozycji
Aktywne filtry