Klamry obciągane

Klamry obciągane materiałem to gustowny dodatek do paska, wykonanego z takiego samego rodzaju tkaniny. Obciąganie klamer do pasków to usługa, którą wykonujemy przy użyciu precyzyjnego sprzętu i doskonałej jakości klamer. W ten sposób udaje nam się uzyskać oryginalne zapięcia, które obciągamy dowolnie wybranym przez klienta materiałem. Jest to zatem spersonalizowana usługa, która pozwala na tworzenie indywidualnych zapinek, idealnie dopasowanych do stylistyki stroju. W ofercie naszej pasmanterii internetowej dostępne są także paski obciągane tkaniną.

Guziki obciągane

Guziki obciągane dostępne są u nas w dowolnie wybranym przez klienta wariancie tkaniny. Do realizacji usługi wykorzystujemy wysokiej jakości foremki, jak również wykonujemy powlekanie guzików na materiałach dostarczonych przez klienta. Oferujemy precyzyjne usługi obciągania guzików wybranymi przez Państwa tkaninami, które z pewnością staną się efektownym uzupełnieniem odzieży.

Obciąganie guzików i klamer materiałem

Zajmujemy się obciąganiem guzików i klamer materiałem. Dzięki wykorzystywaniu w naszej firmie nowoczesnych technologii i prasek do oblekania możemy zagwarantować precyzyjne, dokładne i estetyczne wykonanie usługi. Obciąganie klamer tkaninami, to obok gotowych klamer ozdobnych jedna z szerszych gałęzi naszego asortymentu. Klamry i guziki pozwalają na stworzenie eleganckich, ponadczasowych stylizacji lub nietuzinkowych, oryginalnych dodatków do odzieży. Produkty dostępne w naszej hurtowni pasmanteryjnej dostępne są w różnych wielkościach i w wielu wariantach kolorystycznych. Oblekamy je różnymi tkaninami wysokiej jakości, przez co są bardzo wytrzymałe. W zależności od rozmiaru wykonane są z plastiku lub metalu. Obciągane guziki i klamry znajdują zastosowanie między innymi do ozdabiania odzieży, produktów kaletniczych oraz jako akcesoria do tapicerowania.

Cięcie po skosie tkanin

Cięcie po skosie tkanin to usługa, która umożliwia uzyskanie lamówek do estetycznego wykończenia odzieży, firan, zasłon, narzut, czy innych projektów krawieckich. Oferujemy cięcie materiałów pod kątem 450 lub innym, preferowanym przez klienta. Tkaniny cięte po skosie wykazują zwiększoną elastyczność oraz podatność na rozciąganie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Klamry obciągane | Guziki obciągane – spersonalizowana usługa

Klamry obciągane

Jest 7 produktów

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry